Hello, I'm Saskia!

Automatic translations may not be completely accurate.

Gezocht: dΓ© leukste πŸ‘§πŸΌπŸ‘¦πŸΌ oppas & 🐢🐈 lover

πŸ¦‹πŸŒˆπŸ¦ŽπŸŒΊπŸ’πŸŒΈπŸŒžπŸŒŸπŸ§˜πŸ»β€β™€οΈπŸŒ»πŸ’…πŸ»πŸ™πŸΆπŸˆ

Wij zijn op zoek naar een lieve, betrouwbare oppas (studente)/gastouder voor het nieuwe schooljaar(vanaf medio augustus), die bij voorkeur bij ons in de buurt woont.

Wij zijn met ons drietjes πŸ‘©β€πŸ‘§β€πŸ‘¦ een sportief, muzikaal en creatief gezin (moeder, dochter (6 jaar) en zoon (4jaar) en zijn dol op onze hondjes en kitten.

Je haalt de kinderen van school en vermaakt de kinderen educatiefπŸ‘©πŸ»β€πŸ”¬, creatiefπŸ‘©πŸΌβ€πŸŽ¨πŸŽ¨, sportiefπŸ‘βš½οΈβ›ΈπŸ‡πŸ»πŸ€ΈπŸΌβ€β™€οΈπŸŠπŸ»β€β™‚οΈπŸš΄πŸΌβ€β™€οΈof muzikaal (piano🎹, dwarsfluit, zang🎼). Je brengt ze naar hun sporten, muziekles of ontvangt de speeldates van de kinderen.
De kinderboerderij, hockey, voetbal, toneelspel/verkleedpartijen, schminken, knutselen, kleien en Lego-en behoren tot de favoriete bezigheden van de kinderen.

Verder hebben wij 3 schatten van hondjes en 1 kitten, die graag tussendoor ook knuffels ontvangen, geborsteld willen worden en uitgelaten willen worden.

Aan het einde van de dag ruim je het huis op (speelgoed, knutselspullen, modderafdrukken, etc) en zou het fijn zijn wanneer je een gezonde (vegetarische) avondmaaltijd voor ons kookt.

Belangrijk is dat je oprechte aandacht hebt voor de kinderen Γ©n diertjes en dat je mobiele telefoon in je tas blijft!

Oppastijden:
Ma, di of do: ca.
Wo: ca.
De uren zijn bespreekbaar en zouden evt uitgebreid kunnen worden (met oa dierenoppas en meerdere huishoudelijke taken). Tijdens schoolvakanties gehele dagen (ochtend en middag) oppassen.

Durf jij de uitdaging aan en heb of ben jij:
* ENERGIEK en sportief
* niet-rokend
* aantoonbare ervaring met kinderen Γ©n hondjes (zelf een hond (gehad) of mee opgegroeid);
*ABN sprekend


Dan ontvangen we graag een mailtje van je!

When we need a babysitter

Mo Tu We Th Fr Sa Su
Morning
Afternoon
Evening
Night

Age of children

Baby
Toddler
Preschooler
Gradeschooler
Teenager

About our family

Favorited 183 times
Type of babysitter needed Babysitter Childminder
Number of children 2
Preferred babysitting location At the family

3 Reviews

  • January 2019

    Wat een leuk gezin! Zo jammer dat ik dacht dat het in Rotterdam was

  • August 2018

    Saskia stuurt vriendelijke berichten en communiceert duidelijk!

  • Anonymous
    May 2018

    Was een beetje onduidelijk.

    Comment August 2018

    Hallo Alanah en ClΓ©o,
    Zouden jullie me kunnen vertellen wat precies onduidelijk was?
    Vriendelijke groet
    Saskia

Activities

Member since November 2017
Last activity
Answered messages 99%
Average response time 5 days

Verifications

Email
Verified
Phone
β–’β–’β–’β–’β–’β–’β–’β–’ 33
Facebook
225 Friends

Location

Babysitting jobs in Amsterdam, Gemeente Amsterdam, North Holland

Get in touch

Sign up to contact parents in Amsterdam (It's free).

Sign up and contact

Share this profile